Modern Men's Glass

We are give 25% discount for our happy customer. Please collect it

Flat Men's Sneakers

We are give 60% hot discount for our happy customer

Flat Men's Sneakers

We are give 60% hot discount for our happy customer

Haberler

Uzman Kadromuzdan Kalite Odaklı Satış Stratejisi

Musefoodtech satış departmanı çözüme odaklılık ve mutlak müşteri memnuniyetini hedefleyerek dürüst ve ilkeli satışı prensip edinmiştir. Makinalarımız müşteriye özel tasarlandığı için her makinenin kendine ait özellikleri bulunmaktadır.

Makinalar öncelikle kullanılacak sektöre göre değişiklikler göstermektedir. Bu nedenle müşterilerimizle yapacağımız ilk görüşmede paketlenecek ürün yada ürünler hakkında bilgiler alınmaktadır. Bilgiler satış departmanında değerlendirilip en kısa zamanda tüm teknik detayları içerisinde bulunduran bir teklif dosyası sunulmaktadır. Müşterilerimizin taleplerine Musefoodtech satış departmanı olarak kendi bilgi ve tecrübesini katarak en doğru satışı yapmayı hedeflemektedir. Ayrıca müşterilerimize Musefoodtech makinesi ile paketlenen ve dünyanın her yerinde raflarda olan ürünleri showroomumuzda bulundurarak müşterilerin yeni ambalaj tasarımlarına katkıda bulunuyoruz. Dünyada ve Türkiye piyasasında olan farklı ambalaj modellerine sürekli yenilerini katarak müşterilerimize sunup satışlarının arttırılmasını hedeflemekteyiz.

Musefoodtech paketleme makinesinin ayrıcalığını satış raflarında en uzun ömürlü ve en kaliteli görünüme sahip, kullanımı kolay, satışı en çok olan ürün sizin ürününüz olduğunda anlaya-caksınız. Musefoodtech tercih etmek sizin ve işletmeniz için her zaman karlı bir yatırım olacaktır. Çünkü makinelerimiz uzun yıllar boyunca size hizmet edecek şekilde tasarlanmıştır. En zorlu koşullarda bile performansı her zaman maksimum seviyededir. Musefoodtech makinaları dünyada ve Türkiye’de en yüksek kapasiteli tesislerde hiç durmadan vardiyalı sistemlerde bile aralaksız çalışmaktadır. Musefoodtech Türkiye’de olduğu gibi ihracat yaptığı 35 ülkeyede kendini kısa zamanda kabullendirip dünyadaki müşteri portföyünü süratle yükseltmektedir.

http://www.musefoodtech.com/

Yorum yapmak için oturum açın

Bugün 18

Dün 38

Bu Hafta 56

Bu Ay 781

Tümü 58497

  • İkitelli Organize San. Böl.
    Mutfakçılar SAN. SİT
    M7 BLOK NO:57, 34490
    Başakşehir-İstanbul
  • +90 533 144 8154 [Selman DURMAZ]