Modern Men's Glass

We are give 25% discount for our happy customer. Please collect it

Flat Men's Sneakers

We are give 60% hot discount for our happy customer

Flat Men's Sneakers

We are give 60% hot discount for our happy customer

Haberler

Uzman Ellerde Ürettiğimiz Makinalarımızı Montaj Garantisiyle Hizmete Sunuyoruz

(0 oy)

Montaj fabrikamızın test aşamasının gerçekleşeceği biriminde yapılır. Her parçanın bir kez daha denetlendiği montaj aşaması tamamlanınca makina çalıştırılarak denenir. Üretim süreçleri boyunca birçok kez kalite kontrolü gerçekleştirilen her parçanın bir kez de birlikte ve uyum içinde çalışması denetlenir. Montaj ve test aşamalarından sonra makinanızın fabrikaya nakliyesi yapılır ve kurulur.

Araştırıyoruz Geliştiriyoruz,

Sizlere hep daha iyisini sunmayı hedefleyen ekibimiz, yeni projeler üzerinde çalışıyor, var olan projeleri geliştiriyor.

Satın aldığınız makinaları satış sonrası destek hizmetimizle güvenceye alıyor, sizi asla yarı yolda bırakmıyoruz.

Satış Sonrası Operatör Eğitimleri

Musefoodtech yaptığı tüm makina satışlarında makinalarinin verimli çalışabilmesi için müşterilerine kullanıcıya özel operatör ve teknisyen eğitimi vermektedir. Eğitimler Musefoodtech fabrika tesislerinde uzman ve eğitimli personelimiz tarafından verilmektedir. Eğitimler birebir müşteriye özel verilmektedir. Eğitim süresi yaklaşık olarak 1 haftadır. Eğitimini başarıyla tamamlayan personele Musefoodtech tarafından “Musefoodtech operatörü “ sertifikas› verilmektedir. Bu sertifikayı almaya hak kazanan her Musefoodtech operatörü makinay› daha verimli kullanacaktır.

Bizim kalitemiz, sizin isminiz konuşulacak

Yaptığımız başarılı işlerle sektörün önemli isimlerinin tek tercihiyiz. Müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalarımızla daima çalıştığımız firmaların beğenisini kazanıyoruz. Kaliteli işler yapıyoruz, alanının en iyileriyle çalışmanın gururunu yaşıyoruz. Referanslarımız kalitemizin yaşayan belgesidir.

http://www.musefoodtech.com/

Yorum yapmak için oturum açın

Bugün 16

Dün 38

Bu Hafta 54

Bu Ay 779

Tümü 58495

  • İkitelli Organize San. Böl.
    Mutfakçılar SAN. SİT
    M7 BLOK NO:57, 34490
    Başakşehir-İstanbul
  • +90 533 144 8154 [Selman DURMAZ]