Modern Men's Glass

We are give 25% discount for our happy customer. Please collect it

Flat Men's Sneakers

We are give 60% hot discount for our happy customer

Flat Men's Sneakers

We are give 60% hot discount for our happy customer

Kurumsal

Hakkımızda

MUSE GIDA TEKNOLOJİLERİ

Muse Foodtech Gıda sektörüne ve özellikle de Gıda işleme paketleme ,süt ve süt ürünleri işleme tesislerine yönelik ekipman üretimi, tedariki anahtar teslimi tesis kurulmasında faaliyet gösteren Muse Foodtech İstanbulda‘ da 2012 yılında kurulmuştur. Bu güne kadar ülkemizin bir çok yerine fabrikalar kurmuş olan firmamız, 37‘yi aşkın ülkeye de ihracat yapmıştır. Çok geniş bir ürün yelpazesine sahip olan Muse Foodtech müşteri ihtiyacını en iyi şekilde belirleyip, buna yönelik en doğru çözümü bulmadaki uzmanlığı, kaliteli hizmeti ve dürüst çizgisiyle bugünlere ulaşmıştır.

Muse Foodtech İstanbul’da yer alan modern ve yeni fabrikasında, süt üretim tesisleri için; anahtar teslimi süt ve ürünleri için komple tesis kurulması, süt toplama ve soğutma merkezleri, süt taşıma tankerleri, süt alım, pastörizasyon ve standardizasyon hatları, Pastörize içme sütü hatları, yoğurt, ayran, kefir üretim hatları, beyaz peynir, kaşar, lor peyniri, mozerella, hellim, krem peynir, labne, edam ve gouda gibi birçok peynir çeşidi için üretim hatları, kaymak ve tereyağı üretim hatları, dondurma üretim hatları, CIP üniteleri, depolama sistemleri, komple anahtar teslim süt fabrikaları kurulumu yapmaktadır. Anahtar teslimi meyve suyu tesisleri kurmakta ve meyve suyu, meyve nektarı, meyveli içecek, ve aromalı içecekler için her türlü ekipman ve hizmet tedarik etmektedir.

Muse Foodtech olarak anahtar teslim süt fabrikaları kuruyoruz bunun yanında meyve suyu, su, bal, reçel gibi diğer gıda prosesleri ile kimya ve ilaç sanayiine de çözüm üretiyoruz.

 • İhtiyaca göre çözüm üretme,
 • Dürüst çizgisiyle kaliteli hizmet ve işinde uzmalık,
 • 37'yi aşkın ülkeye ihracat tecrübesi.
Makineleri İncele

Bugün 20

Dün 38

Bu Hafta 58

Bu Ay 783

Tümü 58499

 • İkitelli Organize San. Böl.
  Mutfakçılar SAN. SİT
  M7 BLOK NO:57, 34490
  Başakşehir-İstanbul
 • +90 533 144 8154 [Selman DURMAZ]